Κολιέ Χρυσό 14 Καράτια oro1939
- 220,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro1939
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Μενταγιόν |
| Μέταλλο | Χρυσό |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1.10 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1.8 x 1.5 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Χρυσό, Καράτια, oro1939, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Κολιέ Ροζ Χρυσό 14 Καράτια oro719
Ένα κομψό μινιμαλιστικό κολιέ σε ιδιαίτερο μοντέρνο σχέδιο, σε ροζ χρυσό 14 καρατίων με λευκόχρυσο κ..
580,00€
Κολιέ Με Μονόγραμμα Μ Χρυσό, 9 Καράτια, oro2632
Ένα μοντέρνο και ιδιαίτερο κολιέ σε χρυσό 9 καρατίων, με το μονόγραμμα μ,διαθέτει αλυσίδα 40 εκατοστ..
154,00€
Κολιέ Χρυσό 14 Καράτια oro1939
Ένα χειροποίητο και όμορφο Κολιέ,χρυσό,14 καρατίων σε σχήμα ρόμβου με ματ φινίρισμα και αλυσίδα 40 ε..
220,00€


