Κολιέ-Κορώνα Χρυσό 14 Καράτια oro1934
- 220,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro1934
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Μενταγιόν |
| Μέταλλο | Χρυσό |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1.10 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1.1 x 1.0 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ-Κορώνα, Χρυσό, Καράτια, oro1934, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Δαχτυλίδι Δίχρωμο Χρυσό-Λευκόχρυσο 18 Καρατίων Με διαμάντι oro2251
Ένα υπέροχο μονόπετρο διπλό δαχτυλίδι Χρυσό-Λευκόχρυσο 18 καρατίων με κεντρικό διαμάντι Br 0,20 καρά..
1.650,00€
Μονόγραμμα Τ, Λευκόχρυσό 14 Καρατίων Με Ζιργκόν oro1150
Διακριτικό και κομψό μονόγραμμα Τ, λευκόχρυσο 14 καρατίων με το Τ σε λουστρέ φινίρισμα και λευκά ζιρ..
89,00€
Κολιέ-Κορώνα Χρυσό 14 Καράτια oro1934
Ένα χειροποίητο και όμορφο Κολιέ,χρυσό,14 καρατίων σε σχέδιο κορώνα με ματ φινίρισμα και αλυσίδα 40 ..
220,00€


