Κολιέ Λευκόχρυσο 14 Καράτια, Με Μαργαριτάρι Και Λευκά Ζιργκόν oro2664
- 340,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2664
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1,7 gr |
| Πέτρα | Μαργαριτάρι και Ζιργκόν |
| Μήκος Αλυσίδας | 41cm |
| Διάσταση | 1.0 x 0.7 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καράτια, Μαργαριτάρι, Και, Λευκά, Ζιργκόν, oro2664, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Σκουλαρίκια Χρυσά 9 Καράτια Με Μαργαριτάρι Και Ζιργκόν oro2597
Ένα πανέμορφο ζευγάρι σκουλαρίκια χρυσά στα 14 καράτια με μαργαριτάρια και λευκά ζιργκόν,ευκολοφόρετ..
110,00€
Δαχτυλίδι Λευκόχρυσό 9 Καράτια Με Ζιργκόν oro2135
Ένα πανέμορφο δαχτυλίδι μονόπετρο,λευκόχρυσο 9 καρατίων με λευκά λαμπερά ζιργκόν.Το νούμερο δαχτυλιδ..
212,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 14 Καράτια, Με Μαργαριτάρι Και Λευκά Ζιργκόν oro2664
Πανέμορφο και κομψό κολιέ σε σχέδιο ροζέτα, λευκόχρυσο 14 καρατίων με μαργαριτάρι Και λευκά ζιργκόν...
340,00€




