Κολιέ Λευκόχρυσο 14 Καράτια,Σταγόνα Με Λευκά Ζιργκόν oro2663
- 500,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2663
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 2,5 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1,9 x 0,7 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καράτια, Σταγόνα, Λευκά, Ζιργκόν, oro2663, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Σταυρός Γυναικείος Χρυσό 14 καράτια Με Πέτρες Ζιργκόν 5ΔΟ.122ΣΤ
Ένας μοντέρνος και κομψός γυναικείος σταυρός σε κίτρινο χρυσό 14 καρατίων, διακοσμημένος με πέτρες ζ..
629,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα Δίχρωμος Ροζ Χρυσό-Λευκόχρυσο, 14 Καράτια, Λευκά Ζιργκόν oro2830
Ένας μοντέρνος και όμορφος γυναικείος σταυρός δίχρωμος ροζ χρυσό και λευκόχρυσο στο άνω μέρος 14 καρ..
490,00€ 700,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 14 Καράτια,Σταγόνα Με Λευκά Ζιργκόν oro2663
Ένα κομψό εντυπωσιακό κολιέ διπλή σταγόνα σε λευκόχρυσο 14 καρατίων, με λευκά ζιργκόν,διαθέτει αλυσί..
500,00€




