Κολιέ Λευκόχρυσο 14 Καράτια,Σταγόνα Με Λευκά Ζιργκόν oro2666
- 240,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2666
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1,2 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 0.8 x 0.5 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καράτια, Σταγόνα, Λευκά, Ζιργκόν, oro2666, Γυναικεία, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Swarovski Ρολόι Eλβετικής κατασκευής, Μεταλλικό μπρασελέ, Ασημί τόνος, Ανοξείδωτο ατσάλι 5706182
Εμπνευσμένο από τα κοσμήματα Matrix της Swarovski, αυτό το ρολόι μεγέθους 30 mm αποτυπώνει την ίδια ..
230,00€
Στυλό Crystal Shimmer Ασημί τόνος, Επιμετάλλωση χρωμίου 5668056
Αυτό το εξαίσιο στυλό που συνδυάζει τη λιτή κομψότητα με τη μοντέρνα απλότητα έχει δημιουργηθεί για ..
59,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 14 Καράτια,Σταγόνα Με Λευκά Ζιργκόν oro2666
Ένα κομψό εντυπωσιακό κολιέ σταγόνα σε λευκόχρυσο 14 καρατίων, με λευκά ζιργκόν,διαθέτει αλυσίδα 40 ..
240,00€




