Κολιέ Λευκόχρυσο 18 Καράτια Με Διαμάντι oro2879
- 2.100,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2879
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 18K |
| Πέτρα | Διαμάντι |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 0.5 x 0.5 cm Br0,32 |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καράτια, Διαμάντι, oro2879, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Μενταγιόν Ζώδιο Ταύρος Χρυσό 9 Καράτια oro1396
Πανέμορφο και κομψό μενταγιόν με το ζώδιο Ταύρος,χρυσό 9 καρατίων.Κατόπιν παραγγελίας μπορούμε να κα..
98,00€
Μενταγιόν Ζώδιο Δίδυμος Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro1768
Πανέμορφο και κομψό μενταγιόν με το ζώδιο δίδυμος,λευκόχρυσο 14 καρατίων.Κατόπιν παραγγελίας μπορούμ..
219,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 18 Καράτια Με Διαμάντι oro2879
Ένα κομψό κολιέ σε λευκόχρυσο 18 καρατίων, με διαμάντι διαστάσεως Br0,32,διαθέτει αλυσίδα 40 εκατοστ..
2.100,00€


