Κολιέ Λευκόχρυσο 18 Καράτια,Με Διαμάντια oro2658
- 620,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2658
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 18K |
| Πέτρα | Διαμάντι |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1.2 x 0.3 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καράτια, Διαμάντια, oro2658, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Κολιέ Ροζ Χρυσο 18 Καράτια Br0,14,Με Διαμάντι oro2673
Ένα κομψό κολιέ μονόπετρο σε ροζ χρυσο 18 καρατίων, με διαμάντι διαστάσεως Br0,14,διαθέτει αλυσίδα 4..
650,00€
Κολιέ Χρυσό 14 Καράτια Με Aqua Marine Πέτρα oro2684
Ένα κομψό κολιέ σε χρυσό 14 καρατίων, με εντυπωσιακή Aqua Marine πέτρα στο κέντρο και λευκά ζιργκόν ..
480,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 18 Καράτια,Με Διαμάντια oro2658
Ένα κομψό κολιέ σε λευκόχρυσο 18 καρατίων, με διαμάντια διαστάσεως Br0,06,διαθέτει αλυσίδα 40 εκατοσ..
620,00€


-400x400.jpg)

