Κολιέ Λευκόχρυσο 9 Καρατίων Με Λευκά Ζιργκόν oro1974
- 159,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro1974
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 9K |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Μήκος Αλυσίδας | 38-42cm |
| Διάσταση | 0.3 x 0.3 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καρατίων, Λευκά, Ζιργκόν, oro1974, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Σταυρός Triantos με Αλυσίδα Λευκόχρυσος, 14 Καράτια, με Ζιργκόν 1.2.1107
Ένας μοντέρνος και όμορφος γυναικείος σταυρός Triantos σε λευκόχρυσος 14 καρατίων, διακοσμημένο..
669,00€ 950,00€
Κολιέ Μονόπετρο Λευκόχρυσο 9 Καρατίων Με Ζιργκόν oro1656
Ένα πανέμορφο κολιέ σε λευκόχρυσο 9 καρατίων, μονόπετρο με λευκό λαμπερό ζιργκόν. Ευκολοφόρετο και μ..
144,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 9 Καρατίων Με Λευκά Ζιργκόν oro1974
Ένα όμορφο Κολιέ,λευκόχρυσο,9 καρατίων με λευκό ζιργκόν στο κέντρο.Διαθέτει έξτρα κρικάκι για να προ..
159,00€



