Κολιέ Λευκόχρυσο 9 Καρατίων Με Ζιργκόν oro1970
- 159,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro1970
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 9K |
| Βάρος | 1 gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Μήκος Αλυσίδας | 38-42cm |
| Διάσταση | 0.5 x 0.5 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Λευκόχρυσο, Καρατίων, Ζιργκόν, oro1970, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Κολιέ Καρδιά Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2150
Πανέμορφο και κομψό μενταγιόν σε σχέδιο καρδιά, λευκόχρυσο 14 καρατίων.Συνοδεύεται από εγγύηση, με α..
299,00€
Δαχτυλίδι Χρυσό Μονόπετρο 14 Καράτια Με Ζιργκόν oro496
Ένα θαυμάσιο δαχτυλίδι μονόπετρο σε χρυσό 14 καρατίων με πέτρες ζιργκόν μοναδικής λάμψης. Το νούμερο..
589,00€
Κολιέ Λευκόχρυσο 9 Καρατίων Με Ζιργκόν oro1970
Ένα όμορφο Κολιέ,λευκόχρυσο,9 καρατίων με λευκό ζιργκόν στο κέντρο.Διαθέτει έξτρα κρικάκι για να προ..
159,00€


