Κολιέ Μαμά Χρυσό 14 Καράτια oro1311
- 219,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro1311
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Χρυσό |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1.1 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 42cm |
| Διάσταση | 1.5 x 0.7 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ, Μαμά, Χρυσό, Καράτια, oro1311, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Κολιέ Αγγελάκι Χρυσό 14 Καράτια Με Αλυσίδα oro2158
Πανέμορφο και κομψό κολιέ σε σχήμα αγγελάκι,χρυσό 14 καρατίων.Συνοδεύεται από εγγύηση, η αλυσίδα του..
289,00€
Κολιέ Ortaxidis Χρυσό 14 Καράτια με Ζιργκόν oro126
Ενα πανέμορφο κολιέ Ortaxidis χρυσό στα 14 καράτια με πέτρα ζιργκόν..
459,00€ 560,00€
Κολιέ Μαμά Χρυσό 14 Καράτια oro1311
Διακριτικό και κομψό κολιέ με αλυσίδα,χρυσό 14 καρατίων σε σχέδιο μαμά. Ευκολοφόρετο για όλες τις ώρ..
219,00€


