Κολιέ-Μάτι Χρυσό 14 Καράτια oro1931
- 229,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro1931
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Μενταγιόν |
| Μέταλλο | Χρυσό |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1.10 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1.0 x 0.8 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ-Μάτι, Χρυσό, Καράτια, oro1931, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
GUESS Arthur Stainless Steel Chronograph GW1058G1
Ανδρικό ρολόι GUESS ARTHUR GW1058G1 διαμέτρου 42mm, με μηχανισμό QUARTZ χρονογράφος ακριβείας, γαλάζ..
206,00€ 229,00€
Κολιέ Χρυσό 14 Καρατίων Με Ζιργκόν oro1967
Ένα όμορφο κολιέ σε κίτρινο χρυσό 14 καρατίων σε σχήμα οβάλ,διαθέτει κρικάκια για να επιλέξετε το μή..
460,00€
Κολιέ-Μάτι Χρυσό 14 Καράτια oro1931
Ένα χειροποίητο και όμορφο Κολιέ,χρυσό,14 καρατίων σε σχέδιο μάτι με ματ φινίρισμα και αλυσίδα 40 εκ..
229,00€


