Σταυρός Με Αλυσίδα,Χρυσός,14 Καράτια Με Λευκό Ζιργκόν oro2708
- 449,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2708
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Χρυσό |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 2.2 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 2.3 x 1.8 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Αλυσίδα, Χρυσός, Καράτια, Λευκό, Ζιργκόν, oro2708, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Σταυρός Ανδρικός Δίχρωμος Χρυσό-Λευκόχρυσο 14 καράτια 5ΛΟΥ.551ΔΣΤ
Ένας μοντέρνος και κομψός σταυρός,ανδρικός δίχρωμος χρυσό-λευκόχρυσο με ματ σαγρέ φινίρισμα στα 14 κ..
449,00€ 580,00€
Σταυρός TRIANTOS Χρυσός 14 Καράτια,Πέτρα Ζιργκόν Με Αλυσίδα 1.1.1384
Ένας υπέροχος γυναικείος σταυρός με αλυσίδα σε κίτρινο χρυσό 14 καρατίων με λευκά λαμπερά ζιργκόν τη..
689,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα,Χρυσός,14 Καράτια Με Λευκό Ζιργκόν oro2708
Ένας μοντέρνος και ιδιαίτερος σταυρός χειροποίητος σε χρυσό 14 καρατίων, με λευκό ζιργκόν και ματ φι..
449,00€



