Σταυρός Διπλής Όψεως Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2455
- 880,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2455
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Ανδρικό |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 4,4 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 45cm |
| Διάσταση | 3.1 x 1.6 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Διπλής, Όψεως, Αλυσίδα, Λευκόχρυσο, Καράτια, oro2455, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Σταυρός Δίχρωμος Λευκόχρυσο-Χρυσό 14 Καράτια Με Αλυσίδα oro2462
Ένας διαχρονικός και όμορφος σταυρός,δίχρωμος χρυσό-λευκόχρυσο,14 καρατίων με ματ σφυρήλατο φινίρισμ..
730,00€
Δαχτυλίδι Από Πλατίνα 999 Με διαμάντι oro2204
Ένα υπέροχο μονόπετρο δαχτυλίδι από πλατίνα 999 με διαμάντι Br 0,11 καρατίων VVS1 και G χρώμα.Κομψό ..
1.699,00€
Σταυρός Διπλής Όψεως Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2455
Ένας διαχρονικός και όμορφος μασίφ σταυρός διπλής όψεως σε ματ σφυρήλατο σχέδιο από την μια πλευρά κ..
880,00€




