Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2467
- 390,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2467
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Ανδρικό |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 3,3 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 45cm |
| Διάσταση | 3.3 x 1.9 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Αλυσίδα, Λευκόχρυσο, Καράτια, oro2467, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Δαχτυλίδι Χρυσό Με Ζιργκόν 14 Καράτια oro2876
Ένα εντυπωσιακό δαχτυλίδι τύπου μονόπετρο 14 καρατίων,χρυσό με λευκά ζιργκόν. Υπέροχη πρόταση για δώ..
784,00€ 1.120,00€
Δαχτυλίδι Χειροποίητο Χρυσό 14 Καρατίων Με Ζιργκόν oro2373
Ένα πανέμορφο δαχτυλίδι χρυσό 14 καρατίων χειροποίητο με λευκά ζιργκόν. Το νούμερο δαχτυλιδιού είναι..
210,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2467
Ένας διαχρονικός και όμορφος σταυρός σε λούστρε φινίρισμα με αλυσίδα, λευκόχρυσος,14 καρατίων . Κατά..
390,00€




