Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2470
- 560,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2470
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Ανδρικό |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 2,8 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 45cm |
| Διάσταση | 3.2 x 1.9 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Αλυσίδα, Λευκόχρυσο, Καράτια, oro2470, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Δαχτυλίδι Λευκόχρυσο Με Ζιργκόν 14 Καράτια oro2863
Ένα εντυπωσιακό δαχτυλίδι τύπου σειρέ 14 καρατίων,λευκόχρυσο με λευκά ζιργκόν και μπλε στο κέντρο. Υ..
639,00€ 900,00€
Δαχτυλίδι Χρυσό 14 Καράτια Με Μπλε Και Λευκά Ζιργκόν oro2131
Ένα πανέμορφο νεανικό δαχτυλίδι,χρυσό 14 καρατίων με κεντρική πέτρα μπλε σε σχήμα οβάλ και λευκά ζιρ..
400,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2470
Ένας διαχρονικός και όμορφος σταυρός σε λούστρε φινίρισμα με αλυσίδα 45 εκατοστών, λευκόχρυσος,14 κα..
560,00€




