Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2476
- 529,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2476
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Ανδρικό |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 3,1 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 45cm |
| Διάσταση | 3.2 x 2.0 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Αλυσίδα, Λευκόχρυσο, Καράτια, oro2476, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Σταυρός Ανδρικός Διπλής Όψεως Χρυσός 9 Καράτια Με Αλυσίδα oro2489
Ένας διαχρονικός και όμορφος σταυρός διπλής όψεως από την μια πλευρά η παράσταση της Βάπτισης και γυ..
440,00€
Αλυσιδωτό Βραχιόλι Χρυσό 14 Καράτια oro2074
Μια όμορφη αλυσίδα χεριού σε κίτρινο χρυσό 14 καρατίων με λούστρε φινίρισμα 19 εκατοστών.Υπάρχει δυν..
389,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσο 14 Καράτια oro2476
Ένας διαχρονικός και όμορφος σταυρός σε λούστρε φινίρισμα με αλυσίδα 45 εκατοστών, λευκόχρυσος,14 κα..
529,00€




