Σταυρός Με Αλυσίδα,Λευκόχρυσό-Ροζ Χρυσό Με Λευκές Πέτρες S0645
- 659,00€ 820,00€
- Κέρδος: 161,00€ ή 20%
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: S0645
Ένας μοντέρνος και κομψός σταυρός,γυναικείος δίχρωμος λευκόχρυσό με ροζ χρυσό στα 14 καράτια,διακοσμημένο με λαμπερά λευκά ζιργκόν. Συνοδεύεται από διπλή δίχρωμη αλυσίδα 40 εκατοστών.
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Ροζ Χρυσό - Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 4,1gr |
| Πέτρα | Ζιργκόν |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 2,6x1,8cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Αλυσίδα, Λευκόχρυσό-Ροζ, Χρυσό, Λευκές, Πέτρες, S0645, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Βραχιόλι Ταυτότητα Χρυσό 9 Καράτια Με Σταυρό oro2737
Ένα πανέμορφο βραχιόλι ταυτότητα σε χρυσό 9 καρατίων με σταυρό και ροζ πέτρες στο πλάι.Υπάρχει δυνατ..
128,00€
Σκουλαρίκια Λευκόχρυσο 9 Καράτια Μονόπετρο Με Ζιργκόν oro1716
Ενα όμορφο, διακριτικό, νεανικό σκουλαρίκι σε μονόπετρο, λευκόχρυσο 9 καρατίων με λευκά ζιργκόν,ευκο..
159,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα,Λευκόχρυσό-Ροζ Χρυσό Με Λευκές Πέτρες S0645
Ένας μοντέρνος και κομψός σταυρός,γυναικείος δίχρωμος λευκόχρυσό με ροζ χρυσό στα 14 καράτια,διακοσμ..
659,00€ 820,00€




