Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσος, 18 Καράτια, Διαμάντια oro2657
- 620,00€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2657
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Σταυρός |
| Μέταλλο | Λευκόχρυσο |
| Καράτια Χρυσού | 18K |
| Πέτρα | Διαμάντι |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1.1 x 0.8 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Σταυρός, Αλυσίδα, Λευκόχρυσος, Καράτια, Διαμάντια, oro2657, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Δαχτυλίδι Μονόπετρο Λευκόχρυσο 18 Καρατίων Με Διαμάντια oro2161
Ένα υπέροχο μονόπετρο δαχτυλίδι σε λευκόχρυσο 18 καρατίων με συνολικές πέτρες διαμαντιών Br 0,51 καρ..
2.400,00€
Δαχτυλίδι Λευκόχρυσο 18 Καρατίων Με Ζαφείρι και Διαμάντια οro2298
Ένα υπέροχο μονόπετρο ροζέτα δαχτυλίδι σε λευκόχρυσο 18 καρατίων με πέτρα ζαφείρι 0,79 καράτια και δ..
1.500,00€
Σταυρός Με Αλυσίδα Λευκόχρυσος, 18 Καράτια, Διαμάντια oro2657
Ένας όμορφος γυναικείος σταυρός σε λευκόχρυσο 18 καρατίων, διακοσμημένος με διαμάντια διαστάσεως Br0..
620,00€




