Κολιέ-Διαμάντι Χρυσό 14 Καράτια oro2678
- 269,00€ 360,00€
- Κέρδος: 91,00€ ή 25%
- Απόθεμα: Διαθέσιμο
- Κατασκευαστής: Ortaxidis
- Κωδικός Προϊόντος: oro2678
- ΔΩΡΕΑΝ μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα
- Κόστος Αντικαταβολής ΔΩΡΕΑΝ
- Αποστολή της παραγγελίας σας την ίδια μέρα
- Αγοράστε με πιστωτική/χρεωστική μέσω του ασφαλούς τραπεζικού περιβάλλοντος της τράπεζας Πειραιώς
- Δυνατότητα αγορών με έως και 6 άτοκες δόσεις
- Άμεση παραλαβή από το κατάστημα μας | Έρμου 6-8, Κομοτηνή, 69100
- Τηλεφωνικές παραγγελίες +30.25310 26277
- Όλα τα προϊόντα μας προέρχονται από τους επίσημους κατασκευαστές
Υπαναχώρηση και επιστροφή χρημάτων
Επιστροφές χρημάτων γίνονται δεκτές εντός 14 ημερών από την ημερομηνία αγοράς του προϊόντος, με την επίδειξη της απόδειξης αγοράς ή τιμολογίου και με την προϋπόθεση το προς επιστροφή προϊόν, να μην έχει χρησιμοποιηθεί ή φορεθεί και να είναι σφραγισμένο στην αρχική του συσκευασία.
| Κόσμημα | |
|---|---|
| Φύλο | Γυναικείο |
| Κατηγορία | Κολιέ |
| Μέταλλο | Χρυσό |
| Καράτια Χρυσού | 14K |
| Βάρος | 1,8 gr |
| Μήκος Αλυσίδας | 40cm |
| Διάσταση | 1.1 x 1.2 cm |
| Eγγύηση | Ortaxidis |
Ετικέτες: Κολιέ-Διαμάντι, Χρυσό, Καράτια, oro2678, Κοσμήματα, Ortaxidis
Είδατε Πρόσφατα
Κολιέ Ροζ Χρυσό 14 Καρατίων Με Μαργαριτάρι oro2644
Ένα όμορφο κολιέ σε ροζ χρυσό 14 καρατίων σε τρίγωνο σχήμα με μαργαριτάρι.Εντυπωσιακό και ευκολοφόρε..
229,00€ 340,00€
Κολιέ Χρυσό 14 Καράτια Σε σχέδιο Φιόγκο oro2703
Ένα κομψό κολιέ σε σχέδιο φιόγκο χρυσό 14 καρατίων, με γυαλιστερό και ματ φινίρισμα, το μήκος της αλ..
690,00€ 800,00€
Κολιέ-Διαμάντι Χρυσό 14 Καράτια oro2678
Ένα κομψό κολιέ σε σχήμα διαμάντι με γυαλιστερό φινίρισμα,διαθέτει αλυσίδα χρυσή 40 εκατοστών.Συνοδε..
269,00€ 360,00€




